Põhikool

Lastekunstiring

Võetakse vastu lapsi vanuses 6-7 aastat.
Õppimine kestab 1-2 aastat (sõltub lapse vanusest). Õppetunnid toimuvad 1 kord nädalas (2-3 õppetundi). Õppimine on tasuline
. Programm:

Eelkool

Võetakse vastu lapsi alates 8 aastast, õppimine kestab 2 aastat.
Esimesel õppeaastal õppimine toimub üks kord nädalas 3 tundi kompositsiooni. Teisel õppeaastal õppimine toimub kaks korda nädalas 3 tundi kompositsiooni ja 1 tund skulptuur. Lõpetamisel väljastatakse tunnistus.
Kuidas sisseastuda Narva Kunstikooli?
Sisseastumine toimub konkursi alusel. Avalduste ja dokumnteide koopiaid eksamil osalemiseks võetkse vastu reeglina mai kuus. Eksam eelkooli sisseastumiseks – kompositsioon (2 õppetundi 45min). Õppimine on tasuline.

Põhikool

Võetakse vastu lapsi alates 10 eluaastast.
Õppimine kestab 5 aastat. Õppeained: joonistus, maal, kompositsioon, skulptuur, kunstiajalugu. Kursuse lõpus teostatakse lõputööd ja Narva Kunstikool väljastab lõputunnistuse.
Kuidas sisseastuda Narva Kunstikooli?
Sisseastumine toimub konkursi alusel. Avalduste ja dokumnteide koopiaid eksamil osalemiseks võetkse vastu reeglina mai kuus. Eksam põhikooli sisseastumiseks – kompositsioon (2 õppetundi x 45min) ja joonistus (1 õppetund 45min).
Õppeaasta jooksul vabade õppekohtade olemasolul õpilast võetakse vastu avalduse ja isikliku portfoolio alusel. Õppimine on tasuline, õpekohtade arv on piiratud.

Lisa aasta

Lisa aasta kursusele võetakse vastu noorukeid vanuses 15-26 aastat (kaasaarvatud).
Õppimine kestab 1 aasta. Õppeained: maal, joonistus, kompositsioon. Lõpetamisel väljastatakse tunnistuse.
Kuidas sisseastuda Narva Kunstikooli lisaaasta kursusele?
Sisseastumine toimub konkursi alusel. Avalduste ja dokumnteide koopiaid eksamil osalemiseks võetkse vastu reeglina mai kuus. Eksam lisaaasta kursusele sisseastumiseks – joonistus (2 õppetundi x 45min).

Vabaõppe

Kunst

Võetakse vastu noorukeid ja täiskasvanuid.
Õpimine kestab 1-2 aastat. Õppeained: kujutav kunst (erinevad kujutava kunsti tehnikad). Lõpetamisel väljastatakse tunnistuse.
Kuidas sisseastuda Narva Kunstikooli kunsti kursusele?
Sisseastumine toimub avalduse alusel. Avalduste ja dokumnteide koopiaid võetkse vastu reeglina mai kuus. Sisseastumise eksamit ei ole.

Maal

Võetakse vastu noorukeid ja täiskasvanuid.
Õpimine kestab 1 aasta. Õppeained: maal. Lõpetamisel väljastatakse tunnistuse.
Kuidas sisseastuda Narva Kunstikooli maalimise kursusele?
Õppeaasta jooksul vabade õppekohtade olemasolul õpilast võetakse vastu avalduse ja isikliku portfoolio alusel. Õpimine on tasuline, õpekohtade arv on piiratud.